Preskočiť na obsah

Hair Color 2012

  Každým rokom sa vyvýjajú nové farby na vlasy a strihy. Vedzte, že s nápadmi pre rok 2012 sa nebudete nudiť. Je tu niekoľko najtrendovejších alternatív, ktoré vám chceme predstaviť. Neváhajte a inšpirujte sa týmito čerstvými nápadmi.

  Nie je tajomstvom, že strih vlasov zohráva veľkú úlohu vo výzore každého jedinca. Je preto jasné, prečo ženy stále hľadajú novinky a trendy farby. V súčasnosti existuje veľké množstvo paliet farieb, ktoré ženám umožňujú experimentovať a tým nájsť pre nich najlepšiu alternatívu. Už by ste viac nemali čakať, aby ste predviedli vaše krásne vlasy pomocou vlasových farieb pre rok 2012.

  Súčasné techniky farbenia dovoľujú vytvoriť vizuálnu ostrosť a prirodzenosť. Takže sa nebojte urobiť nejakú dramatickú zmenu. Vyberte si farbu, ktorá sa najviac hodí k vašej osobnosti a typu tváre.

  Najprv by sme chceli hovoriť o červenej farbe. Všimnite si, že sa dnes stále viac a viac celebrít obracia k tejto farbe. Je to postačujúci dôkaz toho, že červenú sa oplatí skúsiť. Dajte si pozor, či červená farba pôjde k vašej farbe pleti. Existuje veľa rôznych odtieňov červenej. Môžete si vybrať jemné, prirodzené odtiene, alebo naopak, ostrú farbu akú má Rihanna. Výber je len na vašich preferenciách. Vašu nádhernú červenú farbu môžete tiež doplniť extravagantným melírom. Medzi farbami, ktoré sa perfektne hodia k červenému základu sú fialová, medená a strieborná blond.

  Farby 2012

  Ak viac preferujete tmavé farby, svoj tmavý základ môžete dekorovať živším melírom. Tmavý základ je najlepšie doplniť žiarivými farbami, ale aj fialovou a elektrickou modrou, ružovou a dokonca červená je tiež dobrá. Uvedomte si, že odfarbovanie je nutné, ak chcete zosvetliť tmavé vlasy. Dávajte pozor, lebo odfarbovanie môže poškodiť vaše vlasy.

  Ďalšou alternatívou je blond melír. Ale tiež môžete dodať farbu do vašich blond tónov. Najvhodnejšími farbami tu sú ružová, hnedá, červená a niekedy dokonca aj oranžová.