Preskočiť na obsah

Nápady pre krátke strihy 2012

    Je čas aby ste obnovili svoj zostrih. Dovoľte nám oznámiť, že tak môžete celkom jednoducho urobiť pomocou nasledujúcich nápadov pre krátke zostrihy na rok 2012. Obráťte sa na svojho kaderníka aby vám spravil všestranný a trendy účes.

    Nie je tajomstvom, že nové krátke strihy pre 2012 prevažujú na červenom koberci, ako aj na mnohých mólach. Nájdite štýl, ktorý najviac vystihuje vašu osobnosť a tvár.Pre lepší výsledok, dodajte viac objemu. Vaše vlasy sú po zime asi bez života a stali sa nezaujimavými. Práve preto by ste mali navštíviť vášho kaderníka a s jeho pomocov si vybrať jeden z nasledujúcich štýlov. Pozbierajte odvahu a zažiarte svojimi vlasmi vďaka sexy novými nápadmi krátkych strihov, ktoré vás dostanú do centra pozornosti. A určite vášmu strihu nazabudnite dodať sebavedomie a premenlivosť/všestrannosť.

    Ak ste dosť odvážna, jednou z najlepších alternatív je uličnícky šýl. Chceme tiež spomenúť, že vrstvy sú tiež dobrou voľbou, pretože dodajú akýsi prirodzený pohyb a objem. V každom prípade sa múžete obrátiť na svojho kaderníka, a dostať to najlešie čo ste chceli. Ak máte asymetrický strih, použite stylingové produkty pre jeho podčiarknutie a zvýraznenie. Môžete sa tiež inšpirovať fotkami na www.hairweb.sk

    Nemali by ste zabudnúť na štýl páža. Aj vstvenné páža je skvostné. Popremýšľajte aj o rozhádzanom a neučesanom efekte. Ak však nemáte radi neučesaný efekt, vyzbrojte sa plochou žehličkou a podporte váš uhladený rovný strih. Pre dlhotrvajúci efekt, použite na záver nejaký stylingový produkt.