Preskočiť na obsah

Účesové trendy z Berlína na rok 2015

  Už sa neviete dočkať noviniek, ktoré prinesie nasledujúca sezóna? V tom prípade si preštudujte našu galériu – objavíte v nej najkrajšie účesy a styling vlasov z Berlínskeho týždňa módy 2014.

  Trendy v účesoch 2015 a účesové trendy z Berlína:

  Zákulisie prehliadky Lena Hoscheck

  Vlasy sú uhladené dozadu a upravené do tvaru objemného drdolu navrchu hlavy – takto vyzeral nápaditý look, s ktorým sa prezentovali modelky pre značku Lena Hoscheck. Kontrast medzi strohosťou a uvoľnenosťou pristane akejkoľvek tvári, pridá vám niekoľko centimetrov do výšky a dokonca vás aj zoštíhli. Objem pomôže vytvoriť dokonalú ilúziu: profesionáli ho doviedli do maxima a vyčarili na hlavách modeliek pôvabné „vankúšiky“.
  © Condé Nast

  Trendy v účesoch 2015 z Berlína:

  Vlasové doplnky pre retro look

  účesové trendy 2015, retro look

  Šatkám je súdené hrať v roku 2015 ešte významnejšiu úlohu. Na prehliadke Leny Hoscheck sme ich videli zviazané vysoko na hlave v štýle 50.rokov.
  © Julia Malysch

  Trendy v účesoch 2015 z Berlína:

  Pôvabné prstence

  účesové trendy 2015, pôvabné prstence

  Cool a štýlová cez deň, pôvabná zvodkyňa v noci. Mnoho hostí na Berlínskom týždni módy malo pramene natočené do takýchto neodolateľných kučier. Týmto štýlom v nasledujúcej sezóne určite zaujmete: vlasy sú rovné až po bradu a smerom ku končekom vytvárajú nádherné kučery.
  © Josephine Rath

   Trendy v účesoch 2015 z Berlína II – pokračovanie

   

  Pages: 1 2