Preskočiť na obsah

Najnovšie Plesové Účesy pre rok 2017

  Plesy, svadobné oslavy a romantické večery sú v našich životoch najviac očakávané. Preto sme sa na tieto dni opatrne a štýlovo pripravili. Dávame veľa pozornosti oblečeniu, doplnkom a vlasom. Keďže trendy sa časom menia, pripravujeme nové a nové dizajny pre každú sezónu, čo znamená že staré outfity, doplnky a účesy s nami nemajú nič spoločné. Poďme sa teda pozrieť na najnovšie plesové účesy pre rok 2017.

  Plesové Účesy pre rok 2017
  Plesové Účesy pre rok 2017

  Vlnité Mikádo

  Milujem všetko spojené so starodávnym štýlom. Je to unikátne a pekné zároveň. Celebrity čo nosia vlnité účesy prinášajú späť retro štýl a ukazujú jeho skutočný šarm na ich moderných strihoch. January Jones je jednou z tých nóbl žien, ktoré ukazujú krásu mikáda s parádnymi vlnami. Tento účes sadne komukoľvek kto má rovný alebo jemne zvlnený mikádový strih.

  Plesové Účesy pre rok 2017
  Vlnité Mikádo

  Vlnitý Účes na Stranu

  Ženy s dlhými vlasmi robia všetko preto aby ukázali svoje pôvabné a zdravé vlasy počas nejakého toho plesu. Zoberme si príklad od Jessicy Chastain, ktorá žiari s červenými vlasmi hodenými na stranu a štýlovými vlnami. Je to ďalší starý Hollywoodsky účes, ktorý táto inšpirujúca červenovlasá herečka skombinovala so sýto-červenými perami a výraznými náušnicami, ako pravá kráľovná.

  Plesové Účesy pre rok 2017
  Vlnitý Účes na Stranu

  Jemne Zvlnené Vlasy

  Ďalší plesový účes pre dlhé vlasy je tento jemne zvlnený účes. Je to parádny ženský účes od Carrie Underwood špeciálne pre tých, ktorí radi kombinujú jednoduchosť s luxusom. Je to perfektný štýl pre lenivé dievčatá a jednoduchý pre tých, ktorí majú dlhé neposlušné vlasy. Môžete ľahko získať efekt vrstiev s použitím kulmy.

  Plesové Účesy pre rok 2017
  Jemne Zvlnené Vlasy

  Elegantný drdol

  K získaniu pozornosti pre váš klasický štýl a krásnu tvár potrebujete zvoliť účes s vlasmi do hora. Čo hovoríte na tento trendy upravený drdol? Je krajší s podvihnutým vrchom, ktorý sa nazýva bouffant. Retro nádych zmixovaný s moderným štýlom pociťujeme aj v tomto účese, preto vyzerá tak žensky. Môžete ho mať na dlhých a polodlhých vlasoch.

  Plesové Účesy pre rok 2017
  Elegantný drdol

  Nízky Vlnitý Výčes

  Trošku znížený a jemnejší je tento výčes od Emmy Stone. Tajomstvo jej mladosti a dievčenskosti sa občas skrýva práve za účesmi, ktoré nosí. Vezmite zvlnené rozpustené vlasy a spojte ich do jemného výčesu sponkami. Skombinujte s jemným, prirodzeným make-upom.

  Plesové Účesy pre rok 2017
  Nízky Vlnitý Výčes
   Preložila Ivana Turnerová (ivqa.turnerova@azet.sk)