Kaderníctvo - Holičstvo

Konto Kaderníctvo - Holičstvo( balíček ) je pre majiteľov kaderníctiev, kaderníckych salónov a holičstiev. Po regstrácii, môžete zdarma pridať do katalógu svoju jednu prevádzku, tri udalosti, môžete pridať príspevky, komentáre a recenzie
0 €
Firma, prevádzka: 1
Udalosť, akcia: 3
Doba platnosti: 12 mesiacov
Publikovanie článkov: áno
Obsah (Editor) : áno
Obsah (médiá) : áno
Zhrnutie : nie
Typ hlavičky : nie
Fotka : áno
Komentáre : áno
Adresa : áno
Telefón : áno
Email : áno
Web : áno
Otváracie Hodiny : áno
Sociálne ikony : nie
Galéria : áno
Funkcie : áno
VIP zobrazienie : nie
Seo : nie
  • Konto Free ( balíček ) je pre všetkých návštevníkov webu ucesy.com. Po regstrácii, môžete pridať príspevky, komentáre a recenzie.
  • Konto Kaderníctvo ( balíček ) je pre majiteľov kadernícitiev, kaderníckych salónov. Po regstrácii, môžete zdarma pridať do katalógu svoju jednu prevádzku, tri udalosti, môžete pridať príspevky, komentáre a recenzie.
  • Konto Bussines Ste Distribútor, Veľkoobchod, predajňa – eshop vlasovej kozmetiky, prípravkov, pomôcok , zariadení pre kadernícke salóny, holičstvá, alebo prevádzkujete kozmetický, vizážistický, svadobný salón, vykonávate manikúru, pedikúru či iné služby uvedené v našom katalógu ucesy.com, potom Konto Bussines ( balíček ) je pre Vás. Po regstrácii, môžete zdarma pridať do katalógu svoju jednu prevádzku, tri udalosti, môžete pridať príspevky, komentáre a recenzie

Ako sa zaregistrovať:
1/
Zvoľte si Používateľske meno, 2/ napíšte svoj e-mail, na ktorý vám príde mail pre vygenerovanie hesla, 3/ vyberte si typ konta, 4/ zaškrtnite súhlas s pravidlami a podmienkami webu, 5/ opíšte overovací kód. 6/ kiknite na Zaregistrovať sa! a pozrite si svoju email schránku. 7/ V doručenom e-maily potom kliknite na link na nastavenie hesla.