Preskočiť na obsah

Športové účesy z dlhých vlasov

  Všetci vieme, že posilňovňa nie je prehliadkové mólo a namiesto predvádzania posledných módnych výstrelkov by sme sa mali sústrediť na formovanie nášho tela a zdravia. To však neznamená, že aj bez make-upu a extravagantného oblečenia by sme nemohli vyzerať pekne . Vlastne aj tu môžete ukázať svoj zmysel pre štýl, či už výberom športového oblečenia, alebo iných dôležitých detailov, ako napríklad vašich vlasov.

  Aby sme vám ušetrili čas, ponúkame vám tu top 20 športových účesov, ktoré môžete skúsiť.

  1. Špirálovito-kaskádovitý copsportove_ucesy_z_dlhych_vlasov_2019

  Najpopulárnejší účes, ktorý vídavate v posilňovni alebo v parku, kde zvyčajne cvičíte je cop. Na jednej strane je veľmi pohodlný, zatiaľ čo na druhej je úplne štandardný. Okoreňte svoj cop tým, že do konštrukcie pridáte vrkôčik. Rozložte vlasy v cope a začnite zapletať z vrchu. Postupne pridávajte vzdialenosť medzi vrkočom a gumičkou. Nezabudnite zapletať voľne, aby sa smerom ku koncu mohol stočiť. Ak ho budete zapletať prílič tesno, vznikne vám na hlave kus niečoho, čo vôbec nebude pripomínať špirálu.

  2. Boxerský vrkoč pre extra kučeravé vlasy + balayagesportove_ucesy_z_dlhych_vlasov

  Vieme a rozumieme problémom, s ktorými sa ľudia s kučeravými vlasmi potýkajú. A aj keď športové účesy by pre tento typ vlasov nemali byť problémom, prinášame vám tu niekoľko zábavných spôsobov ako zmeniť pobyt v posilňovni na módnu show. Vyskúšajte dočasné (alebo aj dlhodobé) farbenie balayage. Uvoľnite uzdu fantázii, a to najmä ak máte radi výrazné farby. Ak nemáte veľkú predstavivosť, pozrite si paletu našich nápadov a vyberte si štýl, ktorý vás osloví najviac. Až si vyberiete farbu, potom si vlasy zapleťte do rebelského boxerského vrkoča. Z výsledku budete nadšená.

  3. Boxerský vrkoč Armageddonsportove_ucesy_z_dlhych_vlasov

  Viete prečo je boxerský vrkoč najvšestrannejším účesom do posilňovne? Pretože na rozdiel od bežného copu alebo vrkoča, ktoré hompáľajú tak ako skáčete, boxerské vrkoče držia všetky vlasy mimo vašej tváre a väčšinou aj blízko pokožky hlavy. Tu je vynikajúci štvoritý vrkoč. Neklesajte na duchu ak vaše vrkoče nevzyerajú takto husto… malá nápoveda: použite príčesky.

  4. Copo-vrkočsportove_ucesy_z_dlhych_vlasov

  Ak vám nevadia komplikovanejšie účesy, skúste tento. Začnite vrkočom v predu, presne nad čelom. Potom zhrňte všetky vlasy do copu, vrátane zapleteného vrkoča. Pokračujte v zapletaní vlasov v cope. Pre dosiahnutie extra efektu môžete gumičku obaliť prameňom vlasov. Tento posledný krok vynechajte ak plánujete tvrdý tréning. Zbytočne vás bude rozptylovať myšlienka, či sa náhodou tento prameň neuvoľní.

  5. Školácke vrkočesportove_ucesy_z_dlhych_vlasov

  Sú medzi nami také, ktoré sa do posilňovne pripravujú dlho do predu, a potom sú medzi nami také, ktoré majú 15 minút na celkovú prípravu. Pre tie druhé tu máme jednoduchý účes vhodný na športovanie, ktorý vyzerá chutne a športovo zároveň. V dvoch vrkočoch na stranách budete vyzerať dobre vždy, hlavne ak do nich niekde zakomponujete aj jemný farebný detail.

  6. Holandský vrkoč pre vrstvené vlasysportove_ucesy_z_dlhych_vlasov

  Vrstvené vlasy v cope nikdy nevyzerajú dobre. Namiesto copu skúste jednoduchý holandský vrkoč. V závislosti od typu vlasov, môžete pridať aj nejaké vlasové klipy alebo sponky, aby ste sa uistili, že sa účes nerozpadne. Účes ukončite copom, ktorý účes posilní a udrží ho na mieste.

  7. Delený copsportove_ucesy_z_dlhych_vlasov

  Nepáčia sa vám vrkoče? Rozumieme vám. Tu máte alternatívu. Delené copy nie sú len výborným účesom do gymu, ale objavujú sa aj na červených kobercoch. Sú výborné ako na hrubé silné vlasy, tak aj na vlasy jemné. Vlasy môžete nechať uhladené, ale môžete ich tiež medzi gumičkami sploštiť čím bude účes vyzerať luxusnejšie. Tajný tip: čím viac vlasov sploštíte a tak nafúknete, tým budú vlasy menej ťažké. Takže pokiaľ sa nechystáte na misiu pomsty, upravte ich nadýchane.

  8. Dvojitý vrkoč na stranesportove_ucesy_z_dlhych_vlasov

  Toto nie je len vrkoč na strane, je to dvojitý vrkoč na strane 😊 Ak chcete zachytiť čo najviac vlasov, ale nechcete, aby boli vrkoče veľké, rozdeľte ich. Na konci ich spojte opäť do jedného.

  9. Sploštený holandský vrkoč + chaossportove_ucesy_z_dlhych_vlasov

  Tu je kúsok pravdy: vôbec nezáleží na tom, ako uhladený je váš účes pred začiatkom cvičenia. Aj tak skončíte (mierne) strapaté. Ak vaše vlasy vyzerajú na začiatku a na konci cvičenia rovnako upravené, potom… no… určite ste do cvičenia nevložili všetko. Vie to už váš tréner? Prečo neskúsite rozstrapatený holanský vrkoč končiaci copom, ktorý je na vrchu mierne natupírovaný? Vieme, je to dobrý nápad.

  10. Rozdelený cop + jeden vrkoč

  Možno si tento účes nespravíte na cvičenie v posilňovni, ale určite si ho vyberiete na ranný beh. Veľmi jednoduchý vpredu, ale s prekvapením v zadnej ťasti. Rozdeľte svoje vlasy na tri časti a strednú zapleťte do vrkoča. Potom spojte všetky tri časti do jednoduchého copu. A hotovo.

  Pokračovanie článku na ďalšej stránke

  Pages: 1 2