Preskočiť na obsah

Polodlhé účesy, účesy a strihy strednej dĺžky 51 inšpirácii.

  51 účesov a strihov strednej dĺžky pre polodlhé účesy – pokračovanie

  10. Obláčik cukrovej vaty

  Toto je TEN špeciálny účes strednej dĺžky pre ženy, ktoré chcú všetku pozornosť len pre seba. Obrovské vlny, veľa pastelových farieb, ktoré sa krásne zmiešavajú a tmavšie korienky – to je to čo potrebujete, aby ste dosiahly tento look a stiahli celú pozornosť na seba.

  Obrovské vlny, veľa pastelových farieb
  Obrovské vlny, veľa pastelových farieb

  @glamiris

  11. Vrstvené lila vlasy

  Och áno, toto je jedinečné. Dĺžka tohto midi účesu siaha po plecia, ale to nie je všetko. Vlasy sú rozdelené krížom smerom k stredu, ale to stále nie je všetko. Vlasy sú namiešané v dvoch kontrastných farbách – korienky sú tmavé a vlny sú svetlejšie s dotykom fialovej farby. Áno, to bude ono!

  Vrstvené lila vlasy
  Vrstvené lila vlasy

  @bescene

  12. Ľadové čučoriedky a broskyne

  Požehnaný vrstvami a vrstvami vĺn, tento stredne dlhý účes je jednoducho úchvatný. Vlasy si rozdeľte na pravej strane. Korienky sú tmavé a v strede dĺžky prechádzajú do hnedej. Tak Vám ostanú dve polovice rôznych éterických farieb.

  Požehnaný vrstvami a vrstvami vĺn
  Požehnaný vrstvami a vrstvami vĺn

  @evalam_

  13. Balayage ružovej blond

  Toto je jeden tých výnimočných účesov, ktoré sú elegantné a pristanú všetkým. Účes je rozdelený hlboko na pravej strane, jemne zakrýva koniec ľavého obočia v sexy štýle. Smerom dole k ľavému uchu sa stáča dovnútra, čo tento účes robí ešte krásnejším. Korienky sú tmavo-hnedé a farba sa smerom ku končekom mení na svetlejšiu. Je to jedinečnosť, ktorú sme hľadali.

  Balayage ružovej blond
  Balayage ružovej blond

  @chelseahaircutters

  14. Prirodzená brunetka

  Prirodzené vlasy strednej dĺžky bez námahy – tu je návod ako to dosiahnete. Vlasy sú rozdelené v strede a vzdušnosť na oboch stranách je dosiahnutá vlnami – jednoduché, prirodzené, nádherné. Vlny sa dotýkajú okrajov obočia, čím viac zvýrazňujú nádhernú tvár.

  Prirodzené vlasy strednej dĺžky bez námahy
  Prirodzené vlasy strednej dĺžky bez námahy

  @salsalhair

  15. Zlatíčko Matte Brunet

  Toto je krásny strih strednej dĺžky s ofinou. Tvár objímajú zostrihané vlasy, čelo je úplne zamaskované perfektne zastrihnutými vlasmi, ktoré zvýrazňujú nádhernú tvár, ktorá sa to zaslúži.

  krásny strih strednej dĺžky s ofinou
  krásny strih strednej dĺžky s ofinou

  @soraverly

  Pokračovanie článku na ďalšej stránke

  Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11