Preskočiť na obsah

Polodlhé účesy, účesy a strihy strednej dĺžky 51 inšpirácii.

  51 účesov a strihov strednej dĺžky pre polodlhé účesy – pokračovanie

  26. Vlnitá blond balayage

  Tento stredne dlhý účes je jedinečný kvôli dotyku čiernej pozdĺž celej dĺžky. Najvhodnejší je pre blondínky, ktoré svojim vlasom chcú dodať kontrast prirodzenou cestou – použitím balayage. Účes je rovnako cool ako aj nenáročný, dodávajúci vlasom extra objem.

  Vlnitá blond balayage
  Vlnitá blond balayage

  @romeufelipe

  27. Mäkké vlny po plecia

  Tento účes strednej dĺžy nemá veľa kučier, ale vďaka dvom alebo trom vlnám cez celú dĺžku, budú vlasy vyzerať objemné a úžasné. Tvár sa javí extra nádherná, pretože vlasy sú rozdelené na pravej strane. A dívajúc sa na teplú blond farbu, je jasné, že je to vhodná voľba.

  Mäkké vlny po plecia
  Mäkké vlny po plecia

  @zhenya_colourist

  28. Neónová lady z cukrovej vaty

  Perfektný účes strednej dĺžky pre odvážne ženy žiadajúce pozornosť. Tento účes je jedinečný a žiarivý. Vrstvy sú vytvorené na vrchu a na stranách. Rôzne neónové farby sú zamiešané do dĺžky vlasov, aj na vrchu pri korienkoch. Neónová červená na jednej strane so zamiešanou modrou a fialovou – tento účes strednej dĺžky s ofinou sa rovná dychberúcemu looku.

  Perfektný účes strednej dĺžky pre odvážne ženy žiadajúce pozornosť
  Perfektný účes strednej dĺžky pre odvážne ženy žiadajúce pozornosť

  @stylistricardosantiago

  29. Blond kráska

  Prehodenie vlasov na jednu stranu tváre je kúzlom, ktoré robí tento účes špeciálnym. Nemôžeme ignorovať tmavé korienky, ani kučery pozdĺž dĺzky. Je to jeden z účesov, ktoré proste chceme napodobniť.

  Blond kráska
  Blond kráska

  @romeufelipe

  30. Vrstvené vlasy s ofinou

  Tak ako ázijská celebrita, aj tento účes s ofinou je jednoducho super. Iba malá časť je zastrihnutá na čele. Čelo je čiastočne zakryté a vlasy sú tmavšie smerom ku korienkom. Tento vzhľad by ste mali určite vyskúšať, ak hľadáte niečo nenáročné na údržbu.

  Vrstvené vlasy s ofinou
  Vrstvené vlasy s ofinou

  @salsalhair

  Pokračovanie článku na ďalšej stránke

  Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11