Preskočiť na obsah

Polodlouhé účesy, účesy a střihy střední délky 51 inspiraci.

  Polodlouhé účesy jsou pravděpodobně nejuniverzálnější, neboť sluší každé ženě bez ohledu na věk a typ vlasů. Polodlouhé účesy a střihy střední délky jsou také výbornou volbou pro ženy nad 50 let.

  51 krásnych účesov strednej dĺžky
  51 krásnych účesov strednej dĺžky
  Ne jsou velmi dlouhé a některé sotva dosáhnou po ramena. Zbožňujeme polodlouhé učesy a víme, že jsou nádherné – pokud jsou provedeny správně. A pokud vás už unavují vaše dlouhé vlasy sahající pod ramena, můžete zvolit alternativu v podobě něčeho kratšího, například střih s délkou po ramena.
  Kromě toho můžete svou krásu zvýraznit pomocí našich tipů na vlasy. Najdete zde 51 krásných účesů pro polodlouhé vlasy pro inspiraci, jakož i tipy na výběr a udržení nejlepšího střihu.

  Jak si vybrat správný střih střední délky

  Na rozdíl od dlouhých účesů, údržba střihu střední dĺky je méně náročná a existuje jich velké množství. Samozřejmě, nechcete si vybrat něco jen proto, že můžete. Styl si musíte vybírat s ohledem na Vaši celkovou krásu.
  Některé faktory, které vylepší váš vzhled se střední délkou jsou:
  • tvar obličeje
  • vlasové doplňky
  Nyní víte, co může zvýraznit krásu účesu střední délky. Nyní se můžete rozhodnout. Zde je několik tipů, jak si usnadnit rozhodovací process:
  • Vrstvy při kudrnatých a silných vlasech by měly být stříhány širší, aby střih vypadal lépe.
  • Vo Všeobecně platí, že střihy střední délky jsou perfektní možností pro ženy s jemnými vlasy. V tomto případě můžete přeskočit vrstvy, nebo přidat strategické vrstvy, které vizuálně zvýší hustotu vašich vlasů.
  • Tvar vašeho obličeje je důležitý pro výběr účesu a ještě důležitější pro jeho správnou úpravu. Strdiečkovitý tvar bude vypadat jemně s účesem s pěšinkou uprostřed, zatímco kulatá, diamantová nebo čtvercová tvář bude vypadat perfektně s pěšinkou jemně na stranu. Na druhé straně, pokud máte oválný obličej, můžete se rozhodnout jak jen chcete.
  • Zmente svůj vzhled jednoduchou změnou strany, kde si zvyknete dělat cestičku ve vlasech. Pokud si nezvyknete vlasy rozdělovat, zkuste to s pěšinkou na stranu. Až se vám podaří dosáhnout stylový look, vzpomeňte si, že tip jste našli tu
  polodlhý účes
  polodlhý účes

  @off7thsalon

  Pokračování článku na další stránce

  Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11