Preskočiť na obsah

Polodlouhé účesy, účesy a střihy střední délky 51 inspiraci.

  51 účesov a strihov strednej dĺžky pre polodlhé účesy – pokračovanie

  31. Nude blond vlny

  Nie, tento účes nie je o množstve farieb – naopak, ide iba o dve kontrasné farby, tmavá pri korienkoch a nádherná hnedá po zvyšok dĺžky. Korienky nie sú tak tmavé, aby “blond” nevynikla. Dodá skôr dotyk neobyčajnosti vlasom nude blond farby.

  Nude blond vlny
  Nude blond vlny

  @romeufelipe

  32. Vlnité stredne dlhé vlasy

  Tento balayage účes strednej dĺžky je rozdelný hlboko na strane, kde pramene vlasov zakrývajú tvár v sexy look-u. Napriek tomu, krása nafarbenia dopĺňa sexy prekrytie tváre. Tento balayage look je jeden level nad nádherou.

  Vlnité stredne dlhé vlasy
  Vlnité stredne dlhé vlasy

  @brandyannlee

  33. Vrkoče a konte

  Už máte strih strednej dĺžky a stále chcete vrkoče? S radosťou vám oznamujeme, že môžete pridať konte z holanských vrkočov a váš účes bude ešte štýlovejší. Na vrchu vlasov sú dva vrkoče s konťami na ich koncoch.

  Vrkoče a konte
  Vrkoče a konte

  @tressesbytress

  34. Polonadvihnutý účes s vrkočom

  Tento účes strednej dĺžky je celý o odtieňoch bielej, ale to nie je jedinečnosť tohto účesu. Vlny, vrstvy a hlavne časti zapletených vlasov križujúc zadnú časť hlavy robia tento účes jednoducho prekrásnym.

  Polonadvihnutý účes s vrkočom
  Polonadvihnutý účes s vrkočom

  @rachellemcguirestylist

  35. Roztavené ohňom

  Žltá, oranžová a červená sa spojili v oheň a tento účes tak spravili jedným z bezchybných. Jeho jedinečným konceptom je farba ohňa, ktorej ostáva verný. Ostrihaná ofina dopĺňa tento vzhľad a potvrdzuje jeho úchvatnosť.

  Ohnivý účes
  Ohnivý účes

  @stylistricardosantiago

  Pokračovanie článku na ďalšej stránke

  Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11