Preskočiť na obsah

Polodlouhé účesy, účesy a střihy střední délky 51 inspiraci.

  51 účesov a strihov strednej dĺžky pre polodlhé účesy – pokračovanie

  46. Západ slnka

  Ako by vyzeral západ slnka na stredne dlhých vlasoch? Tento look s tónovaným efektom je perfektonou odpoveďou. Zastrihnuté konce odhaľujú časť tváre.

  Účes Západ slnka

  Účes Západ slnka

  @seangodard

  47. Ombre

  Aby ste naozaj dosiahli tento ombre účes, potrebujte veľmi husté vlasy. Vlasy sú štýlovo navstvené. Farba je jednoduchá tmavo-hnedá. Jej krása sa však nedá ignorovať.

  Ombre

  Ombre

  @maria_fialko_v_barlyhair

  48. Rovná cestička v strede

  Rozdelený rovno v strede, tento strih je pre všetky blondínky, ktoré chcú jednoduchý štýl. Nebudete potrebovať kučery, keďže na dosianutie tohto účesu stačí rovná dĺžka. Špecialitou tohto look-u je použitie skvelej farby na perách.

  Rovná cestička v strede

  Rovná cestička v strede

  @hairbykimtran

  49. Všetky farby dúhy!

  Tento účes strednej dĺžky nie je žiadnym trikom. Je príjemné dívať sa na 1. intenzívne farby, 2. oddelenú časť na vrchu a nakoniec, na veľkú zapletenú časť v strede. Toto všetko robí tento účes mladistvým a veselým, s ktorým sa hneď stotožníte.

   účes mladistvým a veselým

  účes mladistvým a veselým

  @stylistricardosantiago

  50. Z polovice zapletený

  V každej časti tohto výtvoru sa ukrýva. Tak ako hypnotizujúce umelecké dielo, aj tento účes sa musel dostať na náš zoznam, pretože je jednoducho pastvou pre oko. Nádherná, majstrovská zmes farieb zapletená v dokonalom účese. A áno, aj si vyžaduje trochu snahy.

  Účes Z polovice zapletený

  Účes Z polovice zapletený

  @stylistricardosantiago

  51. Pseudo blond

  Chcete si zachovať svoju blond farbu, ale chcete aj kúsok jedinečnosti? Veľké vlny týchto stredne dlhých vlasov jednoducho musíte skúsiť. Zmes čiernej a hnedej balayage mu proste ide.

  Pseudo blond

  Pseudo blond

  @hair_by_cheri

  Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11